Adelaide Hills Council
Adelaide Plains Council
Albury City Council
Alexandrina Council
Alpine Shire Council
Ararat Rural City Council
Armidale Regional Council
Ballarat City Council
Ballina Shire Council
Balonne Shire Council
Barcaldine Regional Council
Barunga West Council
Bass Coast Shire Council
Bathurst Regional Council
Baw Baw Shire Council
Bayside City Council (VIC)
Bayside Council (NSW)
Bega Valley Shire Council
Benalla Rural City Council
Berri Barmera Council
Berrigan Shire Council
Blackall – Tambo Regional Council
Blacktown City Council
Boroondara City Council
Borough of Queenscliffe
Brighton Council
Brimbank City Council
Brisbane City Council
Buloke Shire Council
Bundaberg Regional Council
Burdekin Shire Council
Burke Shire Council
Burnie City Council
Burwood Council
Byron Shire Council
Cairns Regional Council
Campaspe Shire Council
Campbelltown City Council (NSW)
Campbelltown City Council (SA)
Carpentaria Shire Council
Cassowary Coast Regional Council
Central Coast Council (NSW)
Central Coast Council (TAS)
Central Goldfields Shire Council
Central Highlands Council (TAS)
Central Highlands Regional Council (QLD)
Cessnock City Council
Charters Towers Regional Council
Circular Head Council
City of Adelaide
City of Albany
City of Armadale
City of Belmont
City of Bunbury
City of Burnside
City of Busselton
City of Canada Bay Council
City of Canning
City of Casey
City of Charles Sturt
City of Cockburn
City of Gold Coast
City of Gosnells
City of Greater Dandenong
City of Greater Geelong
City of Greater Geraldton
City of Holdfast Bay
City of Kalgoorlie-Boulder
City of Karratha
City of Kingston
City of Kwinana
City of Mandurah
City of Marion
City of Melbourne
City of Mitcham
City of Mount Gambier
City of Norwood Payneham & St Peters
City of Onkaparinga
City of Palmerston
City of Perth
City of Playford
City of Port Adelaide Enfield
City of Port Lincoln
City of Port Phillip
City of Prospect
City of Rockingham
City of Ryde
City of Salisbury
City of Stirling
City of Swan
City of Sydney
City of Tea Tree Gully
City of Unley
City of Victor Harbor
City of West Torrens
City of Whittlesea
City of Wodonga
Clare & Gilbert Valleys Council
Clarence City Council
Cloncurry Shire Council
Cobar Shire Council
Coffs Harbour City Council
Colac Otway Shire Council
Coorong District Council
Copper Coast Council
Corangamite Shire Council
Cowra Shire Council
Croydon Shire Council
Cumberland City Council
Darebin City Council
Derwent Valley Council
Devonport City Council
Diamantina Shire Council
District Council of Ceduna
District Council of Elliston
District Council of Franklin Harbour
District Council of Grant
District Council of Kimba
District Council of Lower Eyre Peninsula
District Council of Loxton Waikerie
District Council of Mount Remarkable
District Council of Peterborough
District Council of Robe
District Council of Streaky Bay
District Council of Yankalilla
Dorset Council
Douglas Shire Council
Dubbo Regional Council
East Arnhem Regional Council
East Gippsland Shire Council
Eastern Metropolitan Regional Council
Edward River Council
Etheridge Shire Council
Federation Council
Flinders Shire Council
Frankston City Council
Fraser Coast Regional Council
Gannawarra Shire Council
Georges River Council
Gladstone Regional Council
Glamorgan Spring Bay Council
Glen Eira City Council
Glenelg Shire Council
Glenorchy City Council
Golden Plains Shire Council
Goondiwindi Regional Council
Goulburn Mulwaree Council
Greater Bendigo City Council
Greater Shepparton City Council
Griffith City Council
Gunnedah Shire Council
Gympie Regional Council
Hawkesbury City Council
Hinchinbrook Shire Council
Hindmarsh Shire Council
Hobart City Council
Horsham Rural City Council
Hume City Council
Indigo Shire Council
Inner West Council
Inverell Shire Council
Ipswich City Council
Isaac Regional Council
Kangaroo Island Council
Kempsey Shire Council
Kingborough Council
Kingston District Council
Knox City Council
Ku-ring-gai Council
Latrobe City Council
Latrobe Council
Launceston City Council
Leeton Shire Council
Light Regional Council
Lismore City Council
Litchfield Council
Lithgow City Council
Liverpool City Council
Livingstone Shire Council
Lockyer Valley Regional Council
Loddon Shire Council
Logan City Council
Longreach Regional Council
Macedon Ranges Shire Council
Mackay Regional Council
Manningham City Council
Mansfield Shire Council
Maranoa Regional Council
Mareeba Shire Council
Maribyrnong City Council
Maroondah City Council
McKinlay Shire Council
Melton City Council
Merri-bek City Council
Mid Murray Council
Midcoast Council
Mildura Rural City Council
Mitchell Shire Council
Monash City Council
Moonee Valley City Council
Moorabool Shire Council
Moree Plains Shire Council
Moreton Bay Regional Council
Mornington Peninsula Shire Council
Mount Alexander Shire Council
Mount Barker District Council
Mount Isa City Council
Moyne Shire Council
Murray River Council
Murrindindi Shire Council
Muswellbrook Shire Council
Naracoorte Lucindale Council
Nillumbik Shire Council
Noosa Shire Council
North Burnett Regional Council
North Sydney Council
Northern Areas Council
Northern Beaches Council
Northern Grampians Shire Council
Northern Midlands Council
Penrith City Council
Port Augusta City Council
Port Pirie Regional Council
Pyrenees Shire Council
Queanbeyan-Palerang Regional Council
Randwick City Council
Regional Council of Goyder
Renmark Paringa Council
Resource Recovery Group
Richmond Shire Council
Richmond Valley Council
Riverina Water County Council
Rockhampton Regional Council (Fitzroy Water)
Roxby Council
Rural City of Murray Bridge
Rural City of Wangaratta
Shellharbour City Council
Shire of Collie
Shire of Cranbrook
Shire of Dalwallinu
Shire of Denmark
Shire of Esperance
Shire of Irwin
Shire of Koorda
Shire of Manjimup
Shire of Morawa
Shire of Mundaring
Shire of Murray
Shire of Ravensthorpe
Shire of Wickepin
Singleton Council
Sorell Council
Southern Downs Regional Council
Southern Grampians Shire Council
Stonnington City Council
Strathbogie Shire Council
Strathfield Municipal Council
Sunshine Coast Regional Council
Surf Coast Shire
Sutherland Shire Council
Swan Hill Rural City Council
Tatiara District Council
The Barossa Council
The Flinders Ranges Council
The Hills Shire Council
Toowoomba Regional Council
Town of Cambridge
Town of Gawler
Town of Victoria Park
Town of Walkerville
Townsville City Council
Towong Shire Council
Tweed Shire Council
Wakefield Regional Council
Waratah/Wynyard Council
Warrnambool City Council
Waverley Council
West Tamar Council
West Wimmera Shire Council
Western Downs Regional Council
Whitehorse City Council
Whitsunday Regional Council
Whyalla City Council
Willoughby City Council
Wingecarribee Shire Council
Winton Shire Council
Wollondilly Shire Council
Wollongong City Council
Woollahra Municipal Council
Wudinna District Council
Wyndham City Council
Yarra City Council
Yarra Ranges Shire Council
Yarriambiack Shire Council
Yorke Peninsula Council

Alano Utilities Pty Ltd
Altogether Group Pty Ltd
Aqwest
Barossa Infrastructure Ltd
Barossa Valley Estate Pty Ltd
Barwon Water
Bunyip Water
Busselton Water Corporation
Central Highlands Water
Central Irrigation Trust
Conexa Pty Ltd
Covalent Lithium Pty Ltd
Department for Environment and Water – SA – Salt Interception Scheme
East Gippsland Water
ERA Water Regional Subsidiary
Eton Irrigation Cooperative Ltd
F.B. Pipeline Pty. Ltd.
Fairbairn Irrigation Network Limited
Gannon Lifestyle Group Pty Ltd
Gascoyne Water Co-operative Limited
Gippsland Water
Gladstone Area Water Board
Glamorgan Vale Water Board
Gold Coast Waterways Authority
Goulburn Murray Water
Goulburn Valley Water
Great Northern Community Water Supply Scheme
Greater Western Water
GWM Water
Hamilton Park Co-operative Limited
Harvey Water
Hillgrove Copper Holdings Pty Limited
Hunter Water Corporation
Icon Water Limited
Kyeema Wastewater Pty Ltd
Lower Murray Urban and Rural Water Corporation
Melbourne Water Corporation
Muchea Water
North East Water
North Para Environment Control Pty. Ltd.
Peabody Australia
Power and Water Corporation
Queensland Urban Utilities
Renmark Irrigation Trust
Rous Water
SA Water
Saputo Dairy Australia Pty Ltd
Seqwater
Shoalhaven Water
Solo Water Pty Ltd
South East Water Corporation
South Gippsland Water
Southern Rural Water
Sunwater Limited
Sydney Desalination Plant Pty Limited
Sydney Water Corporation
Tasmanian Irrigation Pty Ltd
TasWater
Teys Australia Pty Ltd
The Creeks Pipeline Company Ltd
Unitywater
Veolia Water Operations Pty Ltd
Wannon Water
Water Corporation
WaterNSW
Westernport Water
Yarra Valley Water Corporation

7-Eleven Stores Pty Ltd
ABN Management Services Pty Ltd
Acciona Ferrovial Joint Venture – Central Tunnelling Package
Armour Energy (Surat Basin) Pty Limited
Arts Centre Melbourne
Aurizon Network Pty Ltd
Austar Coal Mine Pty Limited
Austin Health
Australian Bay Lobster Producers
Australian Rail Track Corporation Limited
Australian Terminal Operations Management Pty Ltd
Bega Cheese
BHP Iron Ore Pty Ltd
BHP Nickel West Pty Ltd
BM Alliance Coal Operations Pty Limited
Bomen Solar Farm Pty Ltd
Boyne Smelters Limited
Braemar College Limited
Brisbane Airport Corporation Pty Limited
Brisbane Airport Fuel Services
Buller Ski Lifts Pty Ltd
Canberra Airport Pty Limited
Canberra Metro Operations Pty Ltd
Cargill Australia Limited
Caroline Chisholm Catholic College
Cement Australia Pty Limited
Centennial Coal Company Pty Limited
Century Mining Pty Ltd
Cleanaway Solid Waste Pty Ltd
CNTCorp Pty. Ltd.
Coogee Chemicals Pty Ltd
Coopers Brewery Limited
Copperfield College
Court Services Victoria
CSBP Limited
Curtin University
CVGT Australia
CYP Design & Construction Joint Venture
Daracon Engineering Pty Ltd
De La Salle College, Malvern
Delstrat Pty Ltd
Department for Environment and Water – South Australia
Department of Defence – DHFCS Sustainment
Department of Energy Environment and Climate Action – Victoria
Department of Energy, Mines, Industry Regulation and Safety – WA
Department of Finance
Department of Infrastructure, Planning and Logistics – NT
Department of Justice and Community Safety – Victoria
Department of Planning Lands and Heritage – WA
Department of Premier & Cabinet – South Australia
Department of Premier and Cabinet – Tasmania
Department of Primary Industries and Regional Development – WA
Department of State Growth – Tasmania
Development WA
DUG Technology Ltd
Dulverton Waste Management
Electrical Group Training
Emerson School
ENE.Hub Pty Limited
Epworth Healthcare
Extractus Bioscience
Falls Creek Resort Management
Falls Creek
Federation University Australia
Ferro Corporation (Aust.) Pty Ltd
Ford Motor Company of Australia Pty Ltd
Fortescue Metals Group Ltd
Fosterville Gold Mine Pty Ltd
Fremantle Ports
Freyssinet Australia Pty Ltd
G. James Glass & Aluminium
Geelong Cemeteries Trust
Gippsland Ports Committee of Management Inc
GR Production Services (GRPS)
Grampians Community Health
Hanson Landfill Services Pty Ltd
Hardware & General Supplies Ltd
Heather Lewis Stormwater
Illawarra Metallurgical Coal
Iluka Resources Limited
Incitec Pivot Limited
Infrastructure NSW
Innovative Plastic Solutions Pty Ltd
Intravision Pty Ltd
IXOM Operations Pty Ltd
JCI Group (A-Tech Group of Companies)
John Hughes MG
Landgate
LCT-MRE Pty Limited
Leading Edge Data Centres
Lightsource BP
Mackay Christian College
Melbourne Airport
Metro Trains Melbourne Pty. Ltd.
Mid West Ports Authority
Millmerran Operating Company Pty Ltd
Mt Buller & Mt Stirling Alpine Resort Management Board
Mt Hotham Alpine Resort
Mt Owen Pty Limited
New Hope Australia Pty Ltd
Newcastle Coal Infrastructure Group Pty Ltd
Newcastle Transport
NewGen Neerabup Partnership
North Queensland Airports (Cairns & Mackay)
North Queensland Bulk Ports Corporation Limited
Northern Australia Beef Limited
Notre Dame College
NQ Resource Recovery
NSW Department of Education
Onslow Salt Pty Ltd.
Opal
Orica Australia Pty Ltd
Orikan Australia Ltd
Pacific Blue Australia
Parliamentary Services Department (WA)
Peel Renewable Energy Pty Ltd
Pelicancorp Pty Ltd
Pernod Ricard Winemakers Pty Ltd
Perth Airport Pty Ltd
Polse Pty Ltd
Port of Melbourne
Praeco Pty Limited
Public Transport Authority of Western Australia
Public Transport Services
Quantem
Queensland Department of Education
Rail Projects Victoria
Regional Landfill Clayton South Joint Venture
Rio Tinto
RMIT University
Sid Thoo Architect
SN & A D’Orazio & Son
Sojitz Gregory Mining Pty Ltd
Southern Alpine Resort Management Board
Southern Ports
Space Down Under
St John Ambulance Western Australia Ltd.
St Mary of the Angels Secondary College
Stockyard Hill Wind Farm Pty Ltd
Strata Choice Pty Ltd
Swinburne University
Sydney Olympic Park Authority
Sydney Trains
Taipan Networx Pty Ltd
TasPorts
Tesla Motors Australia Pty Ltd
The Kloster Group
The Southport School
The University of New England
Trace Environmental Pty Ltd
Transport Canberra and City Services Directorate
Transport for NSW
Transurban Limited
Tronox Pigment Bunbury Ltd
Tuckerberry Hill
United Terminal Pty Ltd
University of South Australia
University of Technology Sydney
University of Western Australia
University of Western Sydney
Ventia
Victoria University
Wagner Corporation Pty Ltd
Waste Assets Management Corporation
Weldlok Industries Pty Ltd
West Gate Tunnel Project – Victoria
Wiggins Island Coal Export Terminal Pty Limited
Wilson Transformer Company
Wodonga Middle Years College
Woodward Civil
Yarra Trams