Ballarat City Council
Bass Coast Council
Baw Baw Shire Council
Bayside City Council
Boroondara City Council
Brimbank City Council
Campaspe Shire Council
Central Coast Council -TAS
City of Glen Eira
City of Greater Dandenong
City of Kingston
City of Melbourne
City of Port Phillip
City of Wodonga
City of Yarra
Ararat Rural Council
Mornington Peninsula Shire
Indigo Shire Council
City of Armadale
City of Bunbury
City of Busselton
City of Canning
City of Cockburn
City of Gosnells
City of Greater Geraldton
City of Kalgoorlie Boulder
City of Mandurah
City of Perth
City of Rockingham
City of Swan
Town of Victoria Park
City of Belmont
City of Albany
City of Karratha
City of Kwinana
City of Stirling
Eastern Metropolitan Regional Council
Shire of Carnarvon
Shire of Cranbrook
Shire of Denmark
Shire of Irwin
Shire of Koorda
Shire of Manjimup
Shire of Mundaring
Shire of Murray
Shire of Ravensthorpe
Shire of Wickepin
Southern Metropolitan Regional Council
City of Adelaide
Adelaide Plains Council
Alexandrina Council
Barunga West Council
Berri Barmera Council
City of Campbelltown
City of Burnside
City of Charles Sturt
City of Marion
City of Mitcham
City of Mount Gambier
City of Onkaparinga
City of Playford
City of Port Lincoln
City of Prospect
City of Salisbury
City of Tea Tree Gully
City of Unley
City of Victor Harbor
City of West Torrens
City of Whyalla
Clare & Gilbert Valleys Council
Coorong District Council
Copper Coast Council
District Council of Elliston
District Council of Franklin Harbour
District Council of Grant
District Council of Kimba
District Council of Lower Eyre Peninsula
District Council of Loxton Waikerie
District Council of Mount Remarkable
District Council of Peterborough
District Council of Streaky Bay
District Council of Yankalilla
East Arnhem Shire Council
Kangaroo Island Council
Kingston District Council
Light Regional Council
Litchfield Council
Mid Murray Council
Naracoorte Lucindale Council
Northern Areas Council
City of Port Adelaide Enfield
Port Augusta City Council
Port Pirie Regional Council
Regional Council of Goyder
District Council of Renmark Paringa
Roxby Council
Rural City of Murray Bridge
Tatiara District Council
The Flinders Ranges Council
Town of Gawler
Town of Walkerville
Wudinna District Council
Yorke Peninsula Council
Barcaldine Regional Council
Blackall-Tambo Regional Council
Brisbane City Council
Burdekin Shire Council
Burke Shire Council
Carpentaria Shire Council
Cassowary Coast Regional Council
Charters Towers Regional Council
City of Gold Coast
Cloncurry Shire Council
Croydon Shire Council
Diamantina Shire Council
Douglas Shire Council
Etheridge Shire Council
Flinders Shire Council
Gympie Regional Council
Hinchinbrook Shire Council
Isaac Regional Council
Lockyer Valley Regional Council
Logan City Council
Longreach Regional Council
Mareeba Shire Council
McKinlay Shire Council
Moreton Bay Regional Council
Mt Isa City Council
North Burnett Regional Council
Richmond Shire Council
Winton Shire Council
Bundaberg Regional Council
Cairns Regional Council
Central Highlands Regional Council
Fraser Coast Regional Council
Gladstone Regional Council – Road Services
Ipswich City Council
Livingstone Shire Council
Mackay Regional Council
Noosa Shire Council
Rockhampton Regional Council (Fitzroy Water)
Southern Downs Regional Council
Sunshine Coast Regional Council (Maroochy)
Toowoomba Regional Council
Townsville City Council
Western Downs Regional Council
Whitsunday Regional Council
Ballina Shire Council
Bega Valley Shire Council
Burwood Council
Byron Shire Council
Central Coast Council-NSW
Cessnock City Council
City of Canada Bay
City of Ryde Council
City of Sydney
Dubbo Regional Council
Georges River Council
Griffith City Council
Inner West Council
Ku-ring-gai Council
Lismore City Council
Liverpool City Council
Midcoast Council
North Sydney Council
Penrith City Council
Richmond Valley Council
Riverina Water County Council
Strathfield Council
The Hills Shire Council
Tweed Shire Council
Willoughby City Council
Wingecarribee Shire Council
Bankstown City Council
Campbelltown City Council
Cobar Shire Council
Cowra Shire Council
Federation Council
Goulburn Mulwaree Council
Gunnedah Shire Council
Hawkesbury City Council
Hornsby Shire Council
Hunters Hill
Inverell Shire Council
Kempsey Shire Council
Manly Council
Moree Plains Shire Council
Muswellbrook Shire Council
Randwick City Council
Singleton Council
Sutherland Shire Council
Wollongong City Council
Woollahra Municipal Council
Northern Beaches Council
Whittlesea City Council
Alpine Shire Council
Benalla Rural City Council
Borough of Queenscliffe
Brighton Council (TAS)
Buloke Shire Council
Burnie City Council
Central Goldfields Shire Council
Central Highlands (TAS)
Circular Head Council
City of Casey
City of Greater Geelong
Corangamite Shire Council
Derwent Valley Council
Dorset Council (TAS)
Gannawarra Shire Council
Glamorgan Spring Bay Council (TAS)
Glenelg Shire Council
Latrobe Council (TAS)
Loddon Shire Council
Mansfield Shire Council
Murrindindi Shire Council
Northern Grampians Shire Council
Pyrenees Shire Council
Sorell Council
Southern Grampians Shire Council
Swan Hill Rural City Council
Towong Shire Council
Waratah-Wynyard Council
West Wimmera Shire Council
Yarra Ranges Council
Yarriambiack Shire Council
Clarence City Council
Colac Otway Shire Council
Devonport City Council (TAS)
East Gippsland Shire Council
Frankston City Council
Glenorchy City Council (TAS)
Golden Plains Shire Council
Greater Bendigo City Council
Greater Shepparton City Council
Hobart City Council
Horsham Rural City Council
Hume City Council
Kingborough Council
Knox City Council
Launceston City Council
Macedon Ranges Shire Council
Manningham City Council
Maribyrnong City Council
Maroondah City Council
Melton Shire Council
Mildura Rural City Council
Mitchell Shire Council
Monash City Council
Moonee Valley City Council
Moreland City Council
Mount Alexander Shire Council
Moyne Shire Council
Nillumbik Shire Council
Northern Midlands Council
Rural City of Wangaratta
Stonnington City Council
Strathbogie Shire Council
Warrnambool City Council
Whitehorse City Council
Wyndham Council
City of Palmerston
West Tamar Council
Moorabool Shire Council

Caroline Chisholm Catholic College (CCCC)
Alcoa of Australia Limited
Peel Renewable Energy Pty Ltd
ABN Management Services Pty Ltd
Aldi Store
Benesse Cafe
Coogee Chemicals
CSBP Limited
Delstrat Pty Ltd
Development WA
Directional Systems Australia Pty Ltd
DUG Technology
Energy Developments Limited (WA)
Fortescue Metals Group
Galati Nominees Pty Ltd
Iluka Resources Limited
John Hughes Motor Group
Kalium Lakes Infrastructure Pty Ltd
Geodesy
NewGen Neerabup Partnership
Onslow Salt Pty Ltd
Quantem
RAC Busselton Holiday Park
SN & A D’Orazio & Son
St John Ambulance
Structerre Consutling Engineers
Tronox Pigment Bunbury Ltd
Weldlok Industries Pty Ltd
Wenco Pty Ltd
Century Mining Limited
LCT-MRE Pty Limited
Lightsource Australia SPV 4 Pty Ltd
Praeco Pty Ltd
Sydney Olympic Park Authority
Barossa Valley Estate Pty Ltd
Coopers Brewery Ltd
ELS (Australia) Pty Ltd
eSMART 21 Pty Ltd
Gannon Lifestyle Group Pty Ltd
Hillgrove Copper Holdings Pty Ltd
Lake Bonney Wind Power
Northern Australia Beef Ltd
Space Down Under Pty Ltd
Y.E.S. Group (SA) Pty Ltd
Armour Energy (Surat Basin) Pty Ltd
Arrow Energy Pty Ltd
BM Alliance Coal Operations Pty Ltd
Boyne Smelters Limited
Cullerin Range Pty Ltd
Witmack Industrial Pty Ltd (FKG)
G. James Glass & Aluminium
Millmerran Operating Company
New Hope Australia
North Qld Newspaper Co.
NQ Resource Centre Pty Ltd
Sojitz Gregory Mining
Wagner Corporation Pty Ltd
Murray River Organics
Canunda Power Pty Ltd
Freyssinet Australia Pty Ltd
Austar Coal Mine
Austral Bricks Company Pty Ltd
Bomen Solar Farm Pty Ltd
Cargill Australia
CDC Data Centres
Centennial Coal Company Limited
Daracon Engineering Pty Ltd
Deicorp Pty Ltd
Earthpower
Foresight Group Australia
Greenland (Sydney) George Street Development Pty Ltd
Hardware & General Supplies
Lend Lease Communities
Mt Owen Pty Limited
Newcastle Coal Infrastructure Group
Southernpec (Australia) Pty Ltd (Denison Gas)
Pernod Ricard Winemakers Pty Ltd
Strata Choice
The Kloster Group
Waste Assets Management Corporation
Alphington Developments Pty Ltd
Arts Centre Melbourne
Austin Health
Braemar College
Castlemaine Goldfields Pty Ltd
Regional Landfill Clayton South Joint Venture
CNTCorp
Court Services Victoria
Development Victoria
Dulverton Waste Management
Epworth Healthcare
Falls Creek Resort Management
Falls Creek Ski Lifts
Federation University
Ferro Corporation (Aust.) Pty Ltd
Ford Motor Company of Australia
Fosterville Gold Mine Pty Ltd
GHD Pty Ltd
Grampians Community Health
Hanson Landfill Services P/L
IXOM Operations Pty Ltd
Mt Buller Mt Stirling Alpine Resort Management Board (ARMB)
Norske Skog Australiasia – BOYER
Notre Dame College
Paper Australia Pty Ltd
Southern Alpine Resort Management Board
St Mary of the Angels Secondary College
Tasmanian Alkaloids
Upstream Production Solution(PreCO2CRC)
Wilson Transformer Co Pty Ltd
7 Eleven Stores Pty Ltd
Cement Australia Pty Ltd
Cleanaway Solid Waste Pty Ltd
ENE.Hub Pty Ltd
INCITEC
Orica Australia Pty Ltd
Pacific Hydro Pty Ltd
Pelican Corp
Rio Tinto
Transurban
Taipan Networx
Stockyard Hill Wind Farm
Accel Energy Limited